Manchester United teško stradao na gostovanju kod Watforda

jose_united

Nogometaši Watforda su priredili veliko iznenađenje 5. kola Premiershipa pobjedom nad Manchester Unitedom od 3:1.

Watford je poveo u 34. minuti preko Capouea, a Manchester United je izjednačio golom Rashforda u 62. minuti.

Zuniga u 83. minuti i Deeney u 95. iz 11-erca su riješili pitanje pobjednika na Vicarage Roadu.

Manchester Unitedu je ovo, ako računamo poraz od Feyenoorda u Evropskoj ligi, treći uzastopni susret bez osvojenog boda i Jose Mourinho pod hitno mora naći lijek za probleme kluba s Old Trafforda.

Watfordu, kojeg vodi bivši trener Napolija Walter Mazzarri, ovom je pobjedom zaplovio prema sredini tabele i pobjegao od opasne zone.

Ighalo se obrukao

Watford je sredio Manchester United, a pobjeda je možda mogla biti i uvjerljivija da je napadač domaćih Odion Ighalo zabio veliku šansu na početku susreta.

Njegovi suigrači su uputili ubačaj prema golu Manchester Uniteda, lopta je ispala golmanu gostiju i odbila se u noge Ighalo. Iako je gol bio praktično prazan, napadač Watforda se dobro obrukao…