Roma zbog dva luđačka starta zaradila dva crvena kartona

De-Rossi

“Zmajevi” su ranili “Vučicu” na Olimpiku, deluje da će ove sezone Liga šampiona ostati nedosanjan san za Romu.

Nakon prvih 50. minuta Porto ima minumalnu prednost i igrača više protiv Rome.

Prije sedam dana na ‘Dragau’ nije bilo pobjednika, bilo je 1:1, što znači da gosti imaju otovren put ka grupnoj fazi Lige prvaka.

Nevolje za Spallettijevu ekipu počele su već u 8. minutu kada je Felipe bio najviši u skoku nakon prekida i doveo ‘Zmajeve’ u vodstvo.

Promjene rezultata nije bilo do odlaska na odmor, a veoma loša stvar za Romaniste je što su u finišu prvog poluvremena ostali sa desetoricom.

Daniele De Rosi je otvorenim đonom startovao na Maxija Pereiru i zaradio crveni karton, a samo pet minuta kasnije i Emerson je morao napustiti igru nakon što mu je sudija pokazao direktan crveni karton zbog faula nad Coronom.