Serie A: Lulić asistent u novoj pobjedi Lazija, Roma u velikim problemima

as roma

Ubjedljiva pobjeda Lazija i iznenađujući poraz Rome obilježili su popodnevni program u petom kolu Serije A.

Treći uzastopni trijumf upisali su “nebesko-plavi”. Već u prvom dijelu Caicedo i Immobile najavili su pobjedu Inzaghijeve ekipe.

Pjatek je na početku nastavka oživio nade Genove,ali je Milinković – Savić na dodavanje Senada Lulića ponovo vratio Laziju prednost od dva gola. Immobile je 89. minutu postavio rezultat na konačnih 4:1.

Bologna je iznenadila Romu i slavila 2:0 na “Dall'Ari”.

Mattielo u 36. i Santander u 59. srušili su Di Francescov tim, koji je ostao na svega pet bodova iz isto toliko utakmica.

Fazio, Kluivert, Florenzi, Džeko – svi su imali dobre prilike na meču, ali nisu uspjeli da bar jednom zatresu mrežu domaćina.

Bodove je osvojio i Udinese na terenu Chieva 2:0.

Dugo nije bilo pogodaka u Veroni, a onda su De Pol i Lazanja u 76. i 90. minutu prelomili meč u korist gostiju.

Od 18 sati igraće Milan i Atalanta, dok će se u večernjem terminu od 20.30 sastati Frosinone i Juventus.