Navijači Irske pomogli prijatelju da zavede zgodnu Francuskinju

Redakcija
1 min čitanja

Otkako je jučer objavljen na Facebooku, video gomile irskih navijača koji pjevaju “serenadu” neimenovanoj plavuši kako bi pomogli prijatelju obišao je društvene mreže i postao pravi hit.

Iako uz video ne stoji objašnjenje, jasno je da je jedan od irskih navijača odlučio poduzeti sve što je u njegovoj moći kako bi zadobio simpatije zgodne Francuskinje, a u tome su mu pomogli deseci prijatelja.

Gomila je okružila plavušu i s osmjehom od uha do uha dala se u pjevanje “Can’t Take My Eyes Off You” i “Hey Baby”, a lijepa Francuskinja nije mogla ostati ravnodušna na spontanu predstavu koju su joj priredili.

U velikom finalu videa snimljenog mobitelom sretni navijač je dobio poljubac, doduše u obraz, ali i to je bilo dovoljno da izazove pravu erupciju sreće odlično raspoloženih navijača.

OZNAČENO:
Podijeli ovaj članak