Dosad najveće interesovanje za ZEPS, već rezervisano dvije trećine prostora

"To su odlični pokazatelji i već sad možemo najaviti da će ovo biti ZEPS najveći i najbolje organiziran do sada"

Redakcija
2 min čitanja

Interesovanje za Generalni BH sajam ZEPS 2025, privredni događaj godine koji će biti održan od 10. do 13. septembra u Zenici, najveće je dosad. Već je rezervisano dvije trećine prostora za štandove, a izlagači se odlučuju za znatno veći izložbeni prostor u odnosu na prošlu godinu, navodi se u saopštenju za medije Organizacionog tima sajma ZEPS 2025.

Menadžer Organizacionog tima Generalnog BH sajma ZEPS 2025. Sanel Ibrić kaže da bilježe povećan interes izlagača, kompanija, institucija i organizacija, kao i znatno veći izložbeni prostor koji izlagači uzimaju, u odnosu na prošlu godinu.

“Odlični pokazatelji”

“To su odlični pokazatelji i već sad možemo najaviti da će ovo biti ZEPS najveći i najbolje organiziran do sada, sa rekordnim brojem izlagača, znatno većim izložbenim prostorom, kao i najvećim brojem posjetilaca”, ističe.

Ibrić je još jednom pozvao zainteresirane izlagače da iskoriste vrijeme, preostalo do zatvaranja rezervacija, i osiguraju mjesto na ZEPS-u.

Također, prošle sedmice se počelo za organizacijom B2B poslovnih susreta, u sklopu ovogodišnjeg sajma. Pokrenuta je i nova i unaprijeđena B2B digitalna platforma za poslovno umrežavanje, razmjenu ideja, investiranje i izgradnju strateških partnerstava, kako na domaćem, tako i na međunarodnom nivou.

“Prošle godine, u okviru ZEPS-a, organizovano je više od 1.000 B2B susreta. Dogovoreno je i potpisano oko 300 poslovnih ugovora, a ove godine poduzeti su dodatni napori da ih bude i više. Generalni BH sajam ZEPS 2025 bit će održant od 10. do 13. septembra, na Kamberovića polju u Zenici”, saopćeno je iz ZEPS-a 2025.

OZNAČENO:
Podijeli ovaj članak