U Gračanici je danas svečano otvoren novi Bingo City Centar, moderan trgovačko-zabavni kompleks koji građanima donosi znatno proširenu ponudu kupovine, usluga i sadržaja za kvalitetno provođenje slobodnog vremena.
VEZANI Postaju raj za šoping: Grad BiH u kojem su Bingo i Lidl jedan do drugog
Otvaranjem ovog centra Gračanica dobija novu dimenziju urbanog razvoja i pozicionira se kao regionalni shoping centar, što predstavlja značajan iskorak u ponudi maloprodaje i pratećih sadržaja u ovom dijelu Tuzlanskog kantona.

Sastavni dio centra je i moderan hipermarket koji se prostire na više od 6.500 kvadratnih metara prodajne površine, dok su u okviru BCC-a Gračanica otvorene brojne trgovine domaćih i svjetskih brendova, ugostiteljski objekti, kuglana, savremeni poslovni prostori, kao i besplatan parking za posjetioce.
U podzemnoj garaži osigurano je oko 250 parking mjesta.
Mjesto kupovine, zabave i okupljanja
Posjetiocima su na raspolaganju i brojni sadržaji namijenjeni zabavi i boravku, čime novi centar prerasta okvire klasične kupovine i postaje mjesto okupljanja za porodice, mlade, ali i sve one koji žele više od uobičajenog trgovačkog iskustva.

Otvorenjem ovog objekta Gračanica dobija savremen i funkcionalan prostor koji na jednom mjestu objedinjuje trgovinu, usluge i zabavu, što do sada u ovakvom obimu nije bilo dostupno lokalnom stanovništvu.
Investicija u novi Bingo City Centar dodatno doprinosi jačanju lokalne ekonomije, otvaranju novih radnih mjesta i unapređenju ukupne privredne aktivnosti u ovom dijelu Tuzlanskog kantona.
Posebne pogodnosti za kupce
Iz kompanije Bingo su povodom otvaranja pripremili i posebne pogodnosti za prve posjetioce.

“Prvih 50 kupaca koji ostvare kupovinu iznad 200,00 KM dobijaju vaučer za gorivo u vrijednosti od 40,00 KM”, poručili su iz Binga.
Iz ove kompanije ističu da je cilj projekta bio da se stanovnicima Gračanice i okolnih mjesta ponudi savremen trgovački koncept kakav već postoji u većim gradovima, uz moderno uređen prostor i raznovrsnu ponudu prilagođenu potrebama i navikama kupaca.
