isco odlazi

Ancelotti o igraču Reala: Njegova karijera u klubu je upravo završila

isco madrid

Karijeru bi 30-godišnji veznjak mogao nastaviti u Betisu

Trener Real Madrida Carlo Ancelotti potvrdio je da će Isco napustiti madridski klub na kraju ove sezone. Isco se od Santiaga Bernabeua oprostio jučer u posljednjem kolu Primere protiv Betisa (0:0), a dobio je priliku u posljednjih 20 minuta.

“Iscova karijera ovdje je upravo završila. Bio je važan dio ove ekipe posljednjih nekoliko godina, odigrao je neke velike utakmice, ali mogao je napraviti i veću karijeru u Realu. Želim mu sve najbolje”, rekao je Ancelotti o igraču koji je ove sezone skupio samo 304 minute u Primeri.

Isco je u Real stigao prije devet godina iz Malage za 30 miliona eura. Za madridski klub je odigrao 352 utakmice i zabio 53 gola uz 56 asistencija. U Realu je postao i španski reprezentativac (38 nastupa, 12 golova).

Karijeru bi 30-godišnji veznjak mogao nastaviti u Betisu.