premiership

Arsenal se nadao prvoj pobjedi na Old Traffordu nakon 13 godina, ali nije uspio (VIDEO)

arsenal

Bh. reprezentativac Sead Kolašinac odigrao je cijeli meč

Manchester United i Arsenal odigrali su na Old Traffordu 1:1 u okviru 7. kola Premiershipa.

U vodstvo su došli domaćini sjajnim golom McTominaya u posljednjim trenucima prvog poluvremena, da bi konačan rezultat postavio Aubameyang u 58. minuti nakon što je VAR ustanovio da nije bilo ofsajda kod gola Gabonca.

Bh. reprezentativac Sead Kolašinac odigrao je cijeli meč. Zanimljivo je da je Arsenal zadnji put na Old Traffordu slavio 2006. godine kada je bilo 1:0 za “topnike”.

Arsenal, koji nije ni nakon 13 godina pobijediti na Old Traffordu, je nakon ovog osvojenog boda na diobi četvrtog mjesta kojeg dijeli sa West Hamom. Oba tima imaju po 12 bodova.

Manchester United je deseti sa tri boda manje.