Asistencija Bešića u “ludoj” utakmici na stadionu Svjetlosti (VIDEO)

besic123

Muhamed Bešić odigrao je svih 90 minuta utakmice između Sunderlanda i Middlesbrougha (3:3), te je upisao asistenciju.

Sunderland je došao poveo u 11. minuti golom Asora, a domaći su ostali sa igračem manje u 24. minuti kada je Clarke-Salter dobio direktan crveni karton.

Ipak, ubrzo su i gosti ostali sa deset igrača, jer je u 37. minuti Traore zaradio isključenje.

U drugom dijeli Middlesbrough je došao do preokreta. U 50. minuti pogodio je Bamford za 1:1, a samo tri minute poslije Leadbitter je donio preokret iz penala. Williams je u 58. minuti postigao gol za 2:2.

Middlesbrough je do nove prednosti došao u 68. minuti kada je pogodak postigao Bamford, a asistirao mu naš Bešić. U petoj minuti sudijske nadokade McManaman je postavio konačnih 3:3. Bešiću je to bila tek peta utakmica ove sezone. Dvije odigrao za Everton još u avgustu prošle godine, a već je skupio tri nastupa za u dresu Middlesbrougha.

Middlesbrough je i dalje u igri za plasman u razigravanje za plasman u Premiership.