Augsburg izvukao bod kod Bayerna

bayern4333

Aktualni njemački nogometni prvak Bayern Munchen ispustio je prve bodove u novoj sezoni nakon što je u petom kolu Bundeslige odigrao 1:1 protiv Augsburga.

Bavarci su u prva četiri ligaška kola, te po jednom susretu u njemačkom Kupu i Ligi prvaka nanizali šest pobjeda, no seriju je zaustavio Augsburg.

Bayern je poveo u 48. minuti golom Arjena Robbena, a izjednačio je Felix Gotze u 88. minuti nakon loše reakcije Manuela Neuera. Nakon udarca iz kuta Bayernovom golmanu lopta je prošla kroz ruke, a zatim ju je u gol gurnuo Gotze.

U ostalim susretima igranim u utorak Hoffenheim je na gostovanju pobijedio Hannover 3:1, istim rezultatom Werder je kući bio bolji od Herthe, dok je Freiburg pobijedio Schalke 1:0. Bio je to peti prvenstveni poraz Schalkea koji se nalazi na posljednjem mjestu ljestvice bez osvojenog boda.

Na vrhu je Bayern s 13 bodova, Werder je drugi s 11, a Hertha treća s 10.