Bajević iznenada napustio AEK

dusan-bajevic

Legendarni Duško Bajević odlučio je podnijeti ostavku na mjesto direktora AEK-a, a grčki klub je to jučer potvrdio i na službenoj stranici. Bajević je na ovoj funkciji proveo pet godina i ostvario uspješne rezultate s grčkim klubom.

U AEK-u su iznenađeni Bajevićevom odlukom. On je u ovom klubu ostavio dubok trag kao igrač, trener i direktor, te je svaki puta osvajao titulu prvaka. U trenerskoj karijeri vodio je mnoge klubove, a nakon sezone u Atromitosu odlučio se vratiti u AEK na mjesto direktora. Još uvijek nije poznato kakve planove 69-godišnji Mostarac.

U utorak je AEK u Ateni odigrao 1:1 protiv mađarskog Vidija i odbranio prednost stečenu u prvoj utakmici te se plasirao u Ligu prvaka. Grci su poveli iz kaznenog udarca u 48. minuti, a precizan je bio Mantalos. U 57. minuti izjednačio je Nego, ali Mađari nisu uspjeli doći do drugog pogotka koji bi ih odveo u produžetak.