bez milosti

Betis naljutio Barcu, “potop” je trajao 10 minuta

griezmann

Barca je utakmicu protiv Betisa počela užasno, prvo poluvrijeme završilo je 1:1, a onda je na startu drugog krenuo uragan.

Deset minuta i tri gola. Sva tri u mreži golmana Betisa.

U 50. minutu Griezmann je zabio svoj drugi gol na utakmici za 2:1. I to kakav.

Perez je u 56. minutu povećao na 3:1…

A, već u 60. bilo je 4:1. Gol je zabio Alba.

Vidal je u 77. minutu povećao na 5:1, ali je Loren dva minuta kasnije ublažio poraz Betisa, pogodivši za konačnih 5:2 na semaforu. Griezmann se večeras predstavio s dva gola i sjajnom igrom.

Podsjećamo, Barca je večeras igrala bez Messija i Suareza, koji su se dobro zabavljali na tribinama.

Top ponudu za današnje utakmice pronaći ćete na sajtu Meridiana, a osim standardne ponude na ove mečeve, tu su i bonus kvote, koje vas čekaju već nakon trećeg odigranog para. Na Meridianovom sajtu depozit bez dodatnih troškova, između ostaloga, možete da uplatite Mastercard ili Maestro karticom, a na prvu uplatu dobićete 20% bonusa.