Premijer liga BiH

Bez golova u susretu Veleža i Goška

velez

Nogometaši Veleža i Goška odigrali su neodlučeno 0:0 u susretu 2. kola Premijer lige BiH.

Iako je Velež imao inicijativu u prvom poluvremenu, najveću priliku imali su gosti.

U 28. minuti, nakon pogreške zadnje linije Veleža, Nihad Šero je izašao pred Osmana Hadžikića, pokušao ga je lobovati, a golman Veleža je vrhovima prstiju uspio izbaciti loptu u korner.

Igrali se i u nastavku uglavnom na polovici Goška, ali domaći uprkos velikom posjedu nisu dolazili do ozbiljnijih šansi.

Čekali su Rođeni pravu priliku sve do sudačke nadoknade, kada je u svom kaznenom prostoru igrač Goška igrao rukom, a sudija je pokazao na bijelu tačku.

Međutim, Nermin Haskić slabo je šutirao, njegov udarac odbranio je golman gostiju i utakmica je završila rezultatom 0:0.