Liga prvaka

Bez iznenađenja u ranim mečevima, Roma savladala CSKA

roma

Edin Džeko je odigrao svih 90 minuta u ekipi Rome

Utakmice drugog dana četvrtog kola Lige prvaka koje su počele od 18:55 prošle su bez iznenađenja, Roma je u gostima savladala CSKA Moskvu, dok je Valencia na svom terenu porazila Young Boys.

Roma je povela na samom startu meča golom Manolasa glavom u 4. minutu, a domaći su izjednačili zasluženo golom Sigurdssona u 50.

Igrač CSKA Magnusson u 56. minuti dobio je drugi žuti karton, što je Romi otvorilo prostora. Pellegrini je u 59. postigao pogodak, ispostavit će se za konačnih 1:2.

Edin Džeko je odigrao svih 90 minuta.

Valencia je bez većih problema savladala švicarski Young Boys rezultatom 3:1.

Santi Mina je dvostrukim pogotkom u 14. i 42. minuti Šišmiše dva puta vodio u prednost, nakon što je Assale izjednačio u 37.

U nastavku, Soler je potvrdio pobjedu domaćina i postavio konačnih 3:1.

Roma se u grupi G nalazi na prvom mjestu sa 9 bodova, dok Real Madrid, koji ima 6, igra večeras.

Valencia je ovom pobjedom prestigla Manchester United koji večeras čeka težak meč protiv Juventusa u Torinu.