Smail Prevljak

Bh. reprezentativcu su bile potrebne samo 3 minute da zabije gol

Igrao se 86. minut kada je u igru ušao bh. fudbaler, a već u 89. postavio je konačnih 0:2

Bosanskohercegovački reprezentativac Smail Prevljak postigao je novi gol u pobjedi svog Eupena na gostovanju St. Truidenu rezultatom 2:0.

Prevljak današnji meč nije počeo u prvoj postavi, al to ga nije spriječilo da postigne novi gol.

Gosti su u vodstvo došli u finišu prvog dijela kada je pogodio Amara Baby i to je bio jedini gol po odlasku na odmor.

U nastavku su domaći ostali sa igračem manje, što je olakšalo posao Eupenu da zabilježi danas trijumf.

Igrao se 86. minut kada je u igru ušao bh. fudbaler, a već u 89. postavio je konačnih 0:2. Prevljak je napravio vrlo dobar prodor i tako zapečatio sudbinu domaćina.