Bilbija donio tri boda Zrinjskom protiv Mladosti

zrinjski – mladost

Zrinjski je svladao Mladost Doboj Kakanj rezultatom 1:0 u susretu 11. kola Premijer lige BiH, a jedini gol na utakmici postigao je Nemanja Bilbija u 79. minuti.

Bila je to utakmica u kojoj su domaći nogometaši dominirali 90 minuta, ali je obrana Mladosti uspješno rješavala situacije pred svojim vratima sve do 79. minute kada je iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora pogodio Bilbija. Bio je to osmi prvenstveni gol 27-godišnjeg igrača Zrinjskog.

Slobodan udarac dosuđen je nakon što je Diallo Lamin u skoku udario Dalibora Veselinovića, koji je u igru ušao u 60. minuti. Bile su to prve minute za srbijanskog napadača koji nakon tog starta nije mogao završiti utakmicu zbog posjekotine na licu.