Euro 2020

Bomba u rašlje: Kakav je gol Pogba postigao Švicarcima

pogba

Potez večeri smo vidjeli u 75. minuti kada Pogba postiže sjajan gol, uz Modrićev protiv Škotske, možda i najljepši na prvenstvu

Francuzi i Švicarci igraju u osmini finala Evropskog prvenstva a u 75 minuta utakmice, koliko je do sada proteklo, vidjeli smo četiri gola i jedan promašeni jedanaesterac.

Nakon gola Seferovića u 15. minuti, reprezentacija Švicarske imala je “šah-mat situaciju” kada joj je dosuđen jedanaesterac. I umjesto da povedu 2:0, Lloris u 55. minuti sjajno brani šut Rodrigueza i ostavlja Francuze u životu.

U narednih dvije minute Benzema postiže dva gola i dovodi “trikolore” u vodstvo.

Ipak, potez večeri smo vidjeli u 75. minuti kada Pogba postiže sjajan gol, uz Modrićev protiv Škotske, možda i najljepši na prvenstvu.