Bombarder iz Banovića nastavlja rešetati u Srbiji, postigao het-trik za veliki preokret

x-default
x-default

U drugom poluvremenu show Nermina Haskića

Nermin Haskić i Radnički iz Niša nastavili su sa odličnim partijama u Super ligi Srbije.

Večeras su kao gosti savladali Proleter sa 3:2, a hat-trick postigao je bh. napadač, koji je i prvi strijelac lige.

Domaći su imali vodstvo nakon prvog poluvremena, a strijelac gola bio je Vujaklija u 31. minuti meča.

U drugom poluvremenu show Nermina Haskića. Prvo je u 50. pogodio za 1:1., da bi četiri minute kasnije pogodio za potpuni preokret svog tima.

Domaći su na 2:2 izjednačili golom Čovića u 61. minuti. Konačnih 3:2 postavio je Haskić u 71. minuti.

Za našeg napadač ovo je bio 24 gol sezone i ubjedljivo je prvi strijelac sa čak sedam više golova od Partizanovog Gomesa.