Prijateljski susret

Brazilci odigrali utakmicu nakon skoro godinu dana, deklasirali su Boliviju

brazil

Posljednji meč Brazil je odigrao još u novembru prošle godine, prijateljski sa Južnom Korejom

Poslije skoro godinu dana okupila se nogometna reprezentacija Brazila, koja je u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Kataru deklasirala Boliviju s 5:0.

Dvostruki strijelac za Selecao bio je Firmino, po gol su postigli Marquinhos i Coutinho, a u sopstvenu mrežu pogodio je Jose Carasco.

Posljednji meč Brazil je odigrao još u novembru prošle godine, prijateljski sa Južnom Korejom (3:0), a očito su se Brazilci zaželjeli repreznentacije.

Brazilce je predvodio Neymar, međutim on se nije upisao u strijelce, no asistirao je za dva gola svoje selekcije.

Domaći tim je već do poluvremena vodios 2:0 golovima Marquinhosa i Firmina, a kada je napadač Liverpoola pogodio i u 49. minutu, bilo je jasno da bodovim ostaju u Brazilu.

Kolumbija je s 3:0 bila bolja od Venezuele, a sva tri gola zabili su Atalantini napadači. U 16. minuti domaćine je u vodstvo doveo Duvan Zapata, na 2:0 povisio je Lucas Muriel deset minuta kasnije da bi u sudačkoj nadoknadi isti igrač postavio konačnih 3:0.