2. bundesliga

Briljira u Herthi, još se čeka da proradi za Zmajeve: Dva gola Tabakovića za 13 minuta

tabakovic

Haris Tabaković, napadač berlinske Herthe, igra u sjajnoj formi što je potvrdio i danas.

Golgeter ekipe iz 2. Bundeslige danas je u uvodnim minutama meča protiv Schalkea mrežu rivala tresao dva puta.

Tabaković je doveo Herthu u vodstvo u 2. minuti, gosti su poravnali preko Teroddea u 5. minuti, da bi bh. reprezentativac u 13. minuti ponovo vratio prednost svom timu. Na kraju je konačan rezultat bio 5:2 za Herthu.

Reprezentativac BiH ove sezone postigao je 15 golova u drugom rangu njemačkog nogometa.