Bristol “razbio” Crystal Palace, Đuriću ovacije (VIDEO)

djuric bristol

Večeras su u Engleskoj na programu bile utakmice osmine finala Carabao Cupa, a u četvrtinu finala prošao je Bristol City u čijoj je pobjedi protiv Crystal Palacea pogodak postigao bosanskohercegovački napadač, Milan Đurić.

Palace je poveo u 21. minuti preko Sakhoa.

Ipak, domaćin je brzo stigao do preokreta. Prvo je Đurić ušao s klupe umjesto Diedhioua, a zatim je Taylor pogodo za 1:1 u 34. minuti. Samo pet minuta kasnije Đurić je postigao gol za preokret od 2:1. Đurić se na najbolji način vratio na teren nakon što je zbog povrede duže vrijeme bio van stroja.

U drugom poluvremenu Bristol je su postigao još dva gola. Prvo je pogodio Bryan u 60. minuti, a zatim O'Dowoda u 66. minuti, te su time povrdili pobjedu i prolazak u četvrtinu finala.