Prijateljski susret

Bruka Real Madrida protiv Atletica u utakmici sa 10 golova (VIDEO)

costa

Diego Costa postigao je četiri gola za Atletico, koji je na poluvremenu vodio 5:0

Nikada niko nije ponizio Real Madrid kao sinoć gradski rival Atletico Madrid u New Jerseyu. Znala ih je Barcelona deklasirati i očitati lekciju, ali sedam golova da su primili ne pamte ni najstariji navijači.

Diego Costa postigao je četiri gola za Atletico, koji je na poluvremenu vodio 5:0. Costa je, također, u ovoj utakmici zaradio i crveni karton

Najsuplja akvizicija Joao Felix zabio jesvoj prvi gol od dolaska iz Benfice.

– Bio je to nevjerovatan nastup, dobra igra. Međutim, ne smatram ovu utakmicu i rezultat stvarnom razlikom između nas – kazao je trener Diego Simeone, čiji je Atletico lani završio drugi iza Barcelone u La Ligi, ispred Reala iz Madrida.

Zinedine Zidane je na startu drugog poluvremena želio nešto promijeniti uvođenjem Navasa, Carvajala i Lucasa Vasqueza, ali je u 51. minuti bilo 0:6.

“Marca” je izvijestila kako je katastrofalnu utakmicu odigrao Luka Modrić.