Čelik stigao do prvih bodova, Ahmetović u 89. minuti spasio Sarajevo (VIDEO)

celik

Čelikom je današnjom pobjedom nad Radnikom od 3:0 na Bilinom polju uknjižio prve bodove ove sezone.

Zenički klub je u okviru 4. kola Premijer lige BiH poveo je golom Šišića u 27. minuti utakmice.

Najbolji pojedinac utakmice Kouadio je povećao na 2:0 minuti prije isteka prvog poluvremena.

Konačnih 3:0 postavio je Šabanović u 78. minuti utakmice.

Zanimljivo je da su ovo bili prvi golovi koje je Čelik postigao ove sezone.

Sarajevo je golom Ahmetovića u 89. minutu utakmice osvojilo bod na gostovanju kod Mladostiu Doboju kod Kaknja.

Domaćine je u vodstvo doveo Zahirović u 45. minuti utakmice, da bi napadač Sarajeva postavio konačnih 1:1 u zadnjim trenucima meča.

Iako je Sarajevo dominiralo tokom cijelog meča, na gol su čekali sve do 89. minuta kada je Ahmetović nakon kornera glavom matirao golmana Velića.

Navijači Sarajeva su u više navrata tokom utakmice uzvikivali “Uprava napolje” tražeći smjenu rukovodstva kluba zbog očajnih rezultata .

U trećoj današnjoj utakmici GOŠK je u Gabeli savladao Široki rezultatom 2:1.

Golove za pobjedu domaćih postigli su Mišić u 53. i Pehar u 62. minuti.

Utješni gol za Široki postigao je Wagner u sudijskoj nadoknadi.