Čelik stigao do treće pobjede, Sloboda gubi na Tušnju (VIDEO)

celik_zrinjski_bilino_polje_1

Završena su tri susreta 12. kola BH Telecom Premijer lige. Čelik je na svom travnjaku došao do treće pobjede ove sezone, na Bilinom polju pao je banjalučki Borac.

Čelik je do tri veoma važna boda došao golom u 32. minutu sureta kada je mrežu gostiju pogodio Šabanović.

Vitez i Mladost odigrali su bez pobjednika, 2:2.

Mujagić je u 35. minuti pogodio je za vodstvo gostiju, što je bio i rezultat prvog dijela utakmice. U nastavku vidjeli smo još tri gola.

Vitez je do izjednačenja stigao u 70. minuti susreta kada Zukić pogađa za 1:1, a samo tri minute nakon toga Bojo je potpuno okrenuo rezultat i doveo domaće u vodstvo.

Ipak, Mladost je u 86. minuti stigla do poravnanja. Gol je postigao Isaković, za konačnih 2:2.

Bodove su podijelili Krupa i Radnik. Oba gola pala su u drugom dijelu utakmice.

Janković je pogodio za vodstvo Radnika u 57. minuti, a Krupa je u 85. minuti golom Jašarevića stigla do poravnanja i jednog boda.

Danas su na programu još dvije utakmice. Široki Brijeg vodi s 2:0 nakon prvog poluvremena u Tušnju protiv Slobode (susret počeo u 17 sati), dok od 19 sati derbi kola igraju Zrinjski i Sarajevo.

Pogledajte golove sa Tušnja iz prvog dijela utakmice…

Široki je u 16. minutu imao priliku sa bijele tačke, a ali je Muminović odbranio udarac Menala…