City na pragu četvrtfinala: O golu Bernarda Silve dugo će se pričati

Banja Luka: Privedeni osumnjičeni za kriminal oko javnih nabavki tijekom pandemije covida-19
16.09.2021., Banja Luka, Bosna i Hercegovina - Slavko Bojic, Sasa Markovic i Dragan Dubravac, koji su jucer uhiceni zbog teskih zloupotreba u procesu javnih nabavki tijekom pandemije covida-19, fiktivnih transfera novca i pranja novca, predani su danas uz velike mjere osiguranja Posebnom odjelu za suzbijanje korupcije, organiziranog i najtezih oblika privrednog kriminala Republickog javnog tuzilastva. Photo: Dejan Rakita/IXSELL

Već u sedmoj minuti Riyad Mahrez je pogodio nakon asistencije Kevina de Bruynea

Večeras se igraju prve utakmice osmine finala Lige prvaka, a jedan učesnik četvrtfinala je skoro izvijestan.

To je Manchester City koji nakon 45 minuta u Lisabonu protiv Sportinga vodi sa čak 4:0.

Već u sedmoj minuti Riyad Mahrez je pogodio nakon asistencije Kevina de Bruynea. O drugom golu “Građana” će se još pričati. Naime, sjajnim udarcem pod prečku Bernardo Silva je povećao vodstvo na 2:0.

Fantastičan Silvin gol možete pogledati na ovom LINKU.

Treći gol za City postigao je Phil Foden u 31. minuti meča. Sudbinu Lisabona zapečatio je ponovo Silva u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

U drugoj večerašnjoj utakmici između PSG-a i Real Madrida je trenutni rezultat 0:0. Zanimljivo da Real u prvih 45 minuta nije šutnuo na gol Parižana.