Copa America: Argentina slavila u reprizi prošlogodišnjeg finala

argentina

Argentina je pokazala da može i bez Lea Messija, te je u reprizi prošlogodišnjeg finala, na otvaranju Copa Americe svladala Čile s 2:1 u Santa Clari.

Messi je ostao ne klupi jer selektor Gerardo Martino nije htio riskirati s njim dok se posve ne oporavi od problema s leđima.

Angel di Maria i Ever Banega istaknuli su se brzim golovima na početku drugog poluvremena. Di Maria je pogodio u 51. minuti, a Banega u 59., obojica s bliže stative.

Jose Pedro Fuenzalida glavom je zabio počasni gol u zadnjoj minuti, a Čileu je to peti poraz u posljednjih šest utakmica.

U drugoj je utakmici dana Panama s 2:1 svladala Boliviju. Oba je gola za pobjednika zabio Blas Perez, u 11. i 87. minuti, dok je za Bolivijce izjednačio Arce u 54.