Portugalska zvijezda

Cristiano Ronaldo poludio u Ljubljani, bjesnio je na Mesuda Peljtu

ronaldo peljto

Cristiano Ronaldo (39) bijesno je napustio teren nakon 205. utakmice za Portugal. Izgubio ju je 2:0 u Ljubljani od Slovenije, a van sebe je bio jer je smatrao kako je glavni sudac Irfan Peljto oštetio goste za dva penala, po jedan u svakom poluvremenu.

Ronaldo se od samog početka žalio na suđenje u Stožicama, a kap koja je prelila čašu bila mu je nedosuđeni jedanaesterac. U 38. minuti Timi Max Elšnik je navodno faulirao Joaa Cancela u šesnaestercu, ali sudac Irfan Peljto nije dosudio jedanaesterac i Ronaldo je ostao bez prilike za gol.

Na odlasku na odmor ljutito je rekao sucima da su pogriješili.

“Ako je penal, penal je”, odbrusio je bh. sucu na poluvremenu i odjurio u svlačionicu.

Ronaldo je u drugom poluvremenu neposredno prije drugog gola Slovenije tražio novi jedanaesterac, ali se ni u ovom slučaju sudac nije oglasio. Slovenski defanzivac Jaka Bijol je Ronalda izbacio iz ravnoteže, ali Peljto nije svirao najstrožu kaznu. Ronaldov bijes nije jenjavao ni nakon utakmice.

Dok je napuštao teren, psovao je, a onda je po izlasku s igrališta prstom prijetio četvrtom sucu.

Irfan Peljto je bio glavni sudac, a asistirali su mu Senad Ibrišimbegović i Davor Beljo. Četvrti sudac bio je Dejan Balažić iz Slovenije.

Snimak incidenta možete pogledati na ovom LINKU.