Da li je Bayern oštećen protiv Real Madrida? (VIDEO)

real sporne

Real Madrid odigrao je večeras s Bayernom neriješeno 2:2, ali je u finale Lige Prvaka prošao zahvaljujući pobjedi u prvom meču u Münchenu (2:1).

U uzvratnoj utakmici Lige prvaka u Madridu dogodile su se tri sporne situacije, sve tri u kaznenom prostoru Real Madrida.

Glavni sudija Cüneyt Çakır iz Turske niti jednom nije pokazao na bijelu tačku za njemački klub.

Bayernov Joshua Kimmich u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela centrirao je loptu u Realov peterac, no lopta je unutar kaznenog prostora u ruku pogodila Realovog beka Marcela.

Arbitar Cüneyt Çakır, kao i njegovi pomoćnici nisu se oglasili. Bayernovi igrači protestirali su, ali Cüneyt Çakır zaključio je kako Marcelovo igranje rukom nije bilo namjerno.

Sumnjiva je situacija zabilježena i u 17. minuti kada je Realov kapiten Sergio Ramos srušio Roberta Lewandowskog.

Treća diskutabilna situacija dogodila se u 52. minuti kada je Sergio Ramos ponovno nespretno startao nad Robertom Lewandowskim.