Wayne Rooney

Dao je stotine golova u karijeri, ali ovaj je jedan od najljepših (VIDEO)

rooneyyyy

Proslavljeni engleski nogometaš je u utakmici između D.C Uniteda i Orlanda (1:0) u 10. minuti zabio pogodak sa svoje polovine terena

Jedan od najboljih napadača svijeta i bivši engleski nogometni reprezentativac, Wayne Rooney u SAD-u je postigao fenomenalan pogodak.

Naime, proslavljeni engleski nogometaš je u utakmici između D.C Uniteda i Orlanda (1:0) u 10. minuti zabio pogodak sa svoje polovine terena i tako izazvao ovacije na tribinama.

Nakon ispucane lopte i pogreške protivničkih igrača, ona se odbila do bivšeg kapitena Manchester Uniteda koji nije puno razmišljao i opalio s više od 60 metara te savladao golmana Orlanda Briana Rowea.

Top ponudu za današnje utakmice pronaći ćete na sajtu Meridiana, a osim standardne ponude na ove mečeve, tu su i bonus kvote, koje vas čekaju već nakon trećeg odigranog para. Na Meridianovom sajtu depozit bez dodatnih troškova, između ostaloga, možete da uplatite Mastercard ili Maestro karticom, a na prvu uplatu dobićete 20% bonusa.