Dario Dumić postigao pogodak protiv Twentea

dario-dumic333

Potencijalni reprezentativac BiH Dario Dumić odigrao je još jednu odličnu partiju u dresu NEC Nijemegena. U pobjedi protiv Twentea od 3:2, postigao je veoma lijep pogodak.

Grot je u prvom poluvremenu postigao dva gola, u 27. i 36. minuti, te tako doveo NEC u vodstvo. Gosti su uspjeli izjednačiti u 51. minuti, a pogodak je postigao Unal.

Treći pogodak NEC-a bio je djelo bh. stopera. Dumić je s ruba šesnaesterca postigao gol. Dyrestam je u 79. minuti postigao autogol i tako postavio konačan rezultat utakmice.

Dvadesetčetverogodišnji stoper odigrao je veoma dobro i u odbrani, te je zaustavio nekoliko napada Twentea. U dosadašnjih 14 prvenstvenih utakmica postigao je tri gola i upisao dvije asistencije.