Debakl zagrebačkog Dinama u prvom susretu play offa za Ligu prvaka

traore (1)

Monaco je poražen kod kuće od ukrajinskog Šahtara s 0:1

Odigrane su tri utakmice play offa za Ligu prvaka.

Zagrebački Dinamo pretrpio je težak poraz na gostovanju kod Moldavskog Šerifa iz Tiraspola.

Zagrbački tim će u revanšu imati težak zadatak da nadoknadi 0:3 iz prve utakmice.

Poveli su domaći u 45. minutu golom Malijca Adame Traorea. Kolovos je u 54. pogodio za 2:0, da bi Traore u 80. minutu pogodio drugi put na utakmici, za konačnih 3:0 na semaforu.

Domaći su četiri puta šutirali u okvir gola šampiona Hrvatske, tri lopte su završile u mreži, a jedna je pogodila stativu.

Naš Amer Gojak priliku je dobio u 65. minutu susreta u dresu Dinama.

Monaco je poražen kod kuće od ukrajinskog Šahtara s 0:1. Jedini gol na utakmici postigao je Pedrinho u 19. minutu susreta.

Austrijski Salzburg preokretom stigao do trijumfa u prvom meču pred domaćom publikom.

Danski Brondby je poveo već u 4. minutu utakmice golom Uhrea. Taj rezultat nije se mijenjao sve od 56. minutu kada je Adeyemi izjednačio. Pobjednički gol za Salzburg postigao je Aaronson u 90. minutu utakmice.

U srijedu su na programu još tri utakmice. Benfica dočekuje PSV, Malmo će ugostiti Ludogoretsa, dok će Young Boys u prvom meču biti domaćin Ferencvarošu.