Debi iz noćne more: Begović za poluvrijeme primio četiri gola (VIDEO)

begovic

Chelsea je doživio debakl u drugoj prijateljskoj utakmici uoči nove sezone, trećeplasirana ekipa MLS-a, New York Red Bulls, ih je pobijedila čak 4:2!

A Jose Mourinho uopće nije poslao na teren lošu momčad, u 1. poluvremenu od prvotimaca su unutra bili Courtois, Ivanović, Cahill, Azpilicueta, Fabregas, a u nastavku Terry, Matić, Hazard i Costa.

Bio je to i debi iz noćne more za Asmira Begovića koji je igrao od 46. minute i primio četiri gola.

Poveo je Chelsea preko Remyja u 26. minuti, a onda je New York potpuno preokrenuo rezultat od 51. do 73. minute, redom su zabijali Castellanos, Adams i David. Hazard je smanjio zaostatak nakon druge asistencije Oscara na susretu, a Davis je postavio konačni rezultat 13 minuta prije kraja.

Chelsea će priliku za iskupljenje imati u nedjelju protiv PSG-a.