Senzacija

Ovo niko nije očekivao: Liverpool nakon 44 utakmice izgubio, i to kako

salah

U 28. kolu Premiershipa, desilo se ono što niko nije očekivao – Watford je kreirao veliku senzaciju.

Stršljenovi su nanijeli prvi poraz Liverpoolu nakon niza od 44 utakmice bez poraza. Slavili su čak sa 3:0.

Svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Dvostruki strijelac je bio Sarr u 54. i 60. minuti, a treći gol postigao je Deeney u 72. minuti.

Ovaj poraz neće puno zabrinuti Redse obzirom da su lideri sa 22 boda prednosti i utakmicom više od Manchester Citya, ali zato će ova pobjeda puno značiti Watfordu u borbi za opstanak.

Ipak, nakon poraza od Watforda, Liverpool je izgubio nade da ponovi ono što je samo Arsenalu pošlo za rukom – da završi jednu sezonu bez poraza i osvoji zlatni trofej Premier lige.