Di Francesco: Zadnjih deset minuta daje nam nadu u preokret

di francesco

Fudbaleri Liverpoola su u prvoj, odličnoj utakmici polufinala UEFA-ine Lige prvaka na svome Anfieldu savladali Romu, rezultatom 5:2.

Domaćin je na krilima sjajnog Muhameda Salaha koji je postigao dva gola i upisao dvije asistencije došao do velike pobjede.

Roma je u zadnjih deset minuta meča uspjela postići dva gola, od kojih je jedan dao bh. reprezentativac Edin Džeko, što joj ostavlja nadu da u revanšu može prirediti novo iznenađenje.

“Ništa nije gotovo. Boriti ćemo se do kraja i to smo već jednom pokazali”, rekao je nakon meča Federico Fazio defanzivac Rome.

Istog mišljenja je i trener “Vučice” Eusebio Di Francesco.

“Počeli smo dobro, ali onda smo se izgubili. Zadnjih deset minuta daje nam nadu i vjeru da možemo do preokreta.”

U srijedu je na programu drugi meč polufinala u kojem se sastaju Bayern i Real Madrid.