povreda lukakua

Dok nekom ne smrkne, drugom ne svane: Džeko bi mogao od prve minute u velikom derbiju

italian soccer Serie A match – Inter – FC Internazionale vs US Salernitana
Edin Dzeko (FC Internazionale) celebrates after scoring his side's fourth goal of the match during Inter - FC Internazionale vs US Salernitana, italian soccer Serie A match in Milan, Italy, March 04 2022

Inter je u meču protiv Lazija dožio poraz rezultatom 1:3, a dodatni peh ih je stigao povredom prvog napadača, koji se vratio ljetos u milanski klub iz Chelseaja.

Napadač Intera Romelu Lukaku doživio je povredu mišića.

Stara narodna kaže; dok nekom ne smrkne, drugom ne svane. To bi se moglo odnositi na našeg Edina Džeku, kome sa sada vjerovatno otvara prostor za veću minutažu u ekipi iz Milana.

Kako prenosi Gazzetta dello Sport, Belgijanac sigurno propušta utakmicu protiv Cremonesea u utorak, te gradski derbi protiv Milana u subotu.

Obzirom da je Inter odlučio da zadrži Edina Džeku, kao zamjenu za Lukakua, sve su prilike da ćemo Džeko gledati od prve minute i u velikom derbiju.