"Ronaldo za sirotinju"

Dva minuta, dvije majstorije za pobjedu: To su mu prva dva gola ove sezone

New Project (89)

24-godišnji veznjak do utakmice s Dinamom na svom kontu nije imao niti jedan gol ove sezone

U 12. kolu rumunske Prve fudbalske lige, Gaz Metan je s 2:1 kod kuće savladao Dinamo iz Bukurešta.

Klub iz Bukurešta je očajno počeo novu sezonu, a deveti njihov poraz ove sezone vjerovatno ne bi pamtili ni po čemu da u protivničkoj ekipi nije zaigrao Ronaldo Deaconu.

24-godišnji veznjak do utakmice s Dinamom na svom kontu nije imao niti jedan gol ove sezone. A, onda je za dva minuta napravio dva poteza koja su obišla svijet.

Dva gola koja je Ronaldo Deaconu postigao u 36. i 38. minutu postala su viralna na društvenim mrežama. Načina na koji je Ronaldo Deaconu zabio ta dva gola ne bi se postidio ni onaj “pravi” Ronaldo koji trenutno igra u Manchester Unitedu, Cristiano.