prijateljski meč

Džeko dva puta tresao mrežu Debrecena, pogledajte kako je na to reagovao Mourinho

Džeko je priliku dobio od prve minute drugog dijela

Edin Džeko postigao je dva pogotka u prijateljskoj utakamici Rome protiv Debrecena, a Vučica je na stadionu Benito Stirpe slavila rezultatom 5:2.

U prvom poluvremenu mađarski klub poveo je golom Baranyja u četvrtoj minuti, a potom su za Romu pogađali Mayoral i Pellegrini.

Džeko je priliku dobio od prve minute drugog dijela. Poslije pogodaka Zaniola i Ugraija, na drugoj strani, uslijedila su dva pogotka bh. iskusnog napadača.

Prvo je na asistenciju El Shaarawyja zaobišao golmana i rutinski pogodio u 65. minuti. Jose Mourinho je privukao pažnju svojom reakcijom nakon pogotka. Bio je “hladan”, bez ikakvih emocija.

Potom je Dijamant u 80. minuti oduzeo loptu zadnjoj liniji mađarskog tima i sa vrha šesnaesterca pogodio za 5:2, što je na kraju bio konačan rezultat.

Prvi pogodak Džeke možete pogledati OVDJE, a drugi na ovom LINKU.