Džeko ne posustaje: Dijamant zabio svoj 31. gol ove sezone (VIDEO)

roma

Edin Džeko je večeras protiv Sassuola postigao svoj 21. gol ove sezone u Seriji A i ukupno 31. gol u svim takmičenjima.

Kapiten bh. reprezentacije nije večeras počeo u startnoj postavi Vučice, nego je u igru ušao u 60. minuti i samo osam minuta kasnije povećao vodstvo Rome na 3:1, što je i bio konačan rezultat utakmice.

Prvi u vodstvo su došli gosti preko Defrela u 9. minutu utakmice, da bi Peredes sjajnim udarcem poravnao na 1:1 sedam minuta kasnije.

Prekoret i vodstvo od 2:1 Romi donosi Salah u zadnjim trenucima prvog poluvremena.

Džeko je samo dvije minute kasnije mogao postići još jeadn gol, ali njegov šut krajnjim naporom brani Consigli.

Dijamant se tako upotpunio sjajan dan bh. reprezentativaca. Naime, uz Džeku danas su za svoje timove još pogađali Kolašinac, Višća i Hodžić.

Kakva forma Zmajeva: Danas pogađali Višća, Hodžić i Kolašinac (VIDEO)