Serija A

Džeko prekinuo golgeterski post i donio pobjedu Interu protiv Venezije

Reportaža iz Slavonije
21.04.2020., selo Sice, Nova Kapela - Poljoprivredno gospodarstvo Obitelji Vrakic u selu Sice kraj Nove Kapele u Brodsko-posavskoj zupaniji. Franjo Vrakic pere traktor nakon rada u polju."nPhoto: Boris Scitar/Vecernji list/PIXSELL

Edin Džeko je u posljednjim trenucima meča postigao gol protiv Venecije i Interu donio vrijednu pobjedu u borbi za titulu.

Inter je slavio sa 2:1, ali za tim iz Milana nisu stvari krenuli najbolje. Naime, Venezia je povela golom Henryja u 19. minuti. Inter je izjednačio preko Barelle u 40. minuti, ali se mučio sve do 90. minute kada je pogodio reprezentativac BiH.

Džeki je ovo deveti gol sezone kojim je prekinuo golgeterski post koji traje još od 4. decembra prošle godine kada je pogodio protiv Rome.

Ovo je bio 12. gol Džeke u svim takmičenjima.

Pobjedonosni gol Džeke protiv Venezije pogledajte na ovom LINKU.