šampionski dogovor

Francuzi objavili video iz svlačionice u poluvremenu finala protiv Hrvatske

video111

Nogometni savez Francuske početkom sljedeće godine objavit će dokumentarac u kojem će svijetu približiti kako je izgledao put francuske reprezentacije do svjetskog zlata.

U kratkom isječku koji je objavljen vidi se dogovor francuskih igrača na poluvremenu finala Svjetskog prvenstva protiv Hrvatske (4:2).

“Ignorišite sve oko sebe, dečki! Samo razmišljajte o utakmici”, najglasniji je bio Raphael Varane, stoper evropskog klupskog prvaka Real Madrida.

Antoine Griezmann, jedan od najboljih francuskih igrača, objašnjavao je pozicioniranje Blaiseu Matuidiju.

“U nekim situacijama si bio ovdje, a trebao si biti na drugoj strani, kako bih ja mogao doći na to mjesto. To je kada mi imamo loptu”, rekao je napadač Atletico Madrida, a Matuidi mu potvrdio da je griješio.

Rezultat je na poluvremenu bio 2:1, a Francuzi su na startu drugog dijela s još dva gola otišli na nedostižna tri gola razlike.