Premiership

Golman Arsenala doživio tešku povredu, njegovi krici odjekivali stadionom

leno

Golman je nakon duela s domaćim napadačem Nealom Maupayjem loše doskočio i ostao ležati u bolovima

Golman Arsenala Bernd Leno pretrpio je tešku povredu koljena na današnjoj utakmici Premiershipa kod Brigtona.

Njemački golman je nakon duela s domaćim napadačem Nealom Maupayjem loše doskočio i ostao ležati u bolovima. S obzirom na to da nije bilo gledalaca, Lenovi krici odjeknuli su stadionom Falmer.

Zamijenio ga je Emiliano Martinez.
Inače, Arsenal je doživio drugi poraz zaredom. Nakon što su kod Manchester Cityja poraženi rezultatom 3:0, Brighton ih je danas pobijedio s 2:1.

Topnici su poveli pogotkom Pepea u 68. minuti, ali domaći su preokrenuli golovima Dunka u 75. i Maupayja u 95. minuti.

Arsenal je nakon 30 kola na desetom mjestu s 40 bodova i gol-razlikom 41:41, dok je Brighton 15. s 32 boda.

Pogledajte VIDEO na kojem se vidi kako se povrijedio golman Arsenala.