Antalija

Golovima Bekića i Ristića Sloboda pobijedila Torpedo iz Moskve

sloboda pripreme (1)

Nogometaši tuzlanske Slobode danas su u Antaliji odigrali prijateljsku utakmicu protiv moskovskog Torpeda i slavili rezultatom 2:1 (2:1).

Strijelci za “crveno-crne” bili su Amer Bekić u 6. i Dušan Ristić u 43. minuti, dok je gol za Torpedo postigao Gordoshenko u 14. minuti.

Sloboda je susret počela u sastavu: Golubović, Livančić, Beganović, Stojanović, Uzelac, Hajdarević, Herić, Maksimović, Mujagić, Ristić, Am. Bekić.

Ovo je druga pripremna utakmica Slobode u Antaliji i druga pobjeda, jer su prije dva dana pobijedili rumunski tim Concordia Chiajna s 1:0 (strijelac Maksimović).

Do kraja priprema u Antaliji Sloboda će odigrati još jednu takmicu, također s ekipom iz Rumunije, a povratak u Tuzlu planiran je 10. februara.