Premijer liga BiH

GOŠK u finišu utakmice došao do pobjede nad Željezničarom

gosk zeljeznicar

U 88. minuti Hasukić potiže gol za GOŠK i donosi pobjedu svojoj ekipi

Željezničar i GOŠK su igrali u 18. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, a konačni rezultat utakmice je bio 1:0.

Domaća ekipa je zaprijetila u 3. minuti preko Čajića, ali lopta je otišla preko gola.

Velika prilika za GOŠK je bila u 9. minuti utakmice kada je Skorup centrirao Šuti koji sa par metara maši cijeli gol.

Nakon par minuta još jedna šansa za domaće, ovaj put se istakao Muftić na golu gostiju.

Zatim je uslijedio jedan period bez ozbiljni prilika i puno grešaka sa obje strane.
U 28. minuti Šuta je pokušao sa 20 metara, ali nije bilo problema za čuvara mreže Željezničara.

U 34. minuti crveni karton za Galića nakon što je udario Šeru.

Gostujuća ekipa je u 38. minuti preko Mekića zaprijetila, ali rezultat je ostao 0:0.

U drugom poluvremenu preko Drlje zaprijetila je ekipa Željezničara, ali loš udarac koji je izblokiran.

U 60. minuti Skorup je zaprijetio, ali Šehić blokira udarac i lopta odlazi u korner.

Sa ivice šenesterca u 63. minuti pokušao je Šero, ali lopta ide preko gola.

Muslin je pokušao sa 20 metara, ali lopta ide u Muftića koji se dobro postavio.

Velika prilika za goste preko Krpića u 72. minuti, fudbaler Željezničara je bio sam pred golmanom Bobićem, ali odlična intervencija čuvara mreže domaćih.

Odlična šansa za domaću ekipu preko Šere koji nije iskoristio dobru priliku.

U 88. minuti Hasukić potiže gol za GOŠK i donosi pobjedu svojoj ekipi.