Kvalifikacije za LP

Grci ohladili Maksimir, Dinamo na pragu eliminacije

dinamo aek

Ovo je inače posljednji dvoboj trećeg kola koji nije večeras okončan

Zagrebački Dinamo i atinski AEK večeras su odigrali prvu utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu prvaka.

Dinamo je poveo fantastičnim golom Bulata iz slobodnog udarca u 39. minutu.

Bulat je pogodio sa nekih 25 metara.

bulat dinamo gol

Bio je to i rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu gosti su već nakon 14 minuta igre uspjeli poravnati. Strijelac za AEK bio je Zuber nakon velike greške Dinama pri pokušaju iznošenja jedne lopte.

I kada se činilo da će susret završiti bez pobjednika, uslijedio je potpuni preokret. Galanopoulos je zabio za 2:1 u 90. minutu i donio svojoj ekipi ogromnu prednost uoči revanša u Atini. Do kraja utakmice golman Dinama Livaković je još dvaput spasio ekipu Igora Bišćana prave katastrofe.

Ovo je inače posljednji dvoboj trećeg kola koji nije večeras okončan. Revanš je u subotu u Atini od 20,45 sati, a sve iz razloga jer su uoči prve utakmice koja je prije sedam dana trebala biti odigrana u Atini izbili užasni neredi u kojima su učestvovali hrvatski i grčki huligani, a čiji epilog je jedna poginula osoba. U pitanju je navijača AEK-a.