liga prvaka

Haaland dominira protiv Seville, dva gola i asistencija u prvih 45 minuta (VIDEO)

haland

Norveški napadač Erling Haaland u prvih 45 minuta meča uspio je postići dva gola i upisati jednu asistenciju za vodstvo svoje Borussije protiv Seville od 3:1 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

U vodstvo su prvi došli domaćini u 7. minutu preko Susa, ali je njemački tim ubrzo okrenuo vodu na svoj mlin.

Haaland je za izjednačenje asistirao Dahoudu u 19, a svoje pogotke je postigao u 27. i 43. minuti.

Dvadesetogodišnji gorostas iz Norveške u oba slučaja se sjajno snašao u šesnaestercu i bez problema pospremio loptu u Sevillinu mrežu.

U drugoj večerašnjoj utakmici Porto kao domaćin vodi protiv Juventusa sa 1:0 golom Taremija u 2. minuti utakmice.