Hazard razbijesnio navijače Chelseaja

hazard

Fudbaler Chelseaja Eden Hazard našao se na udaru navijača ‘Plavaca’ tokom revanša osmine finala Lige prvaka sa Paris-Saint Germainom na “Stamford Bridgeu”.

[yuzo_related]

Hazard je izviždan jer je na poluvremenu utakmice, u kojoj su ‘Sveci’ slavili sa 2:1 i prošli dalje ukupnim rezultatom 4:2, razmijenio dresove sa napadačem šampiona Francuske Angelom di Marijom.

Belgijski fudbaler je bio jedan od junaka prošlogodišnjeg puta Chelseaja do titule, ali je ove sezone samo blijeda sjenka tog igrača.

Od početka sezone, Hazard je postigao samo dva gola u svim takmičenjima, a u revanšu sa PSG-om ga je u 77. minutu zamijenio Oscar.

Posljednjih sedmica, Hazarda su mediji selili upravo u Paris, a i sam se potrudio da dolije ulje na vatru.

“Bilo bi teško reći ne PSG-u ili bilo kom drugom timu koji je sposoban da osvoji Ligu prvaka. PSG je sada Hazard u februaru.