Hoće li Leicester titulu proslaviti u Teatru snova?

tottenham wba

U posljednjoj utakmici 35. kola Premiershipa Tottenham je domaćem terenu odigrao samo 1:1 protiv West Bromwich Albiona i tako ostao na velikih sedam bodova zaostatka za vodećim Leicester Cityjem.

Prednost Ranierijeve momčadi povećala se ovaj vikend na ogromnih sedam bodova i u posljednje tri utakmice trebat će Lisicama tek jedan pobjeda, a možda i manje od toga.

Vardy, Mahrez i društvo za povećanje prednosti mogu zahvaliti West Bromwich Albionu koji je odigrao junačku utakmicu na White Hart Laneu i na kraju ostao neporažen. Poveli su Spursi autogolom Dowsona nakon gužve u 33. minuti, ali isti igrač iskupio se u 73. minuti izjednačujućim pogotkom. Do kraja susreta igra Tottenhama se raspala, kao i snovi o osvajanju titule.

U sljedećem kolu Leicester gostuje na Old Traffordu i pobjedom kod Manchester Uniteda može osigurati naslov prvaka. Moguće da će biti potrebno i manje, jer isti vikend Tottenham gostuje kod Chelseaja i neće mu biti lako osvojiti bodove…