premijer liga bih

Igman i Gošk slavili, Konjičani na čelu tabele

FK IGMAN

U okviru trećeg kola Premijer lige BiH snage u Konjicu su odmjerili Igman i Sloga Meridian, a rezultat je na kraju utakmice glasio 1:0.

Domaći su uspjeli doći do prednosti u 75. minuti, Bojo je lijepo prošao po strani i ubacio u šesnesterac, gdje je pronašao Bešagića koji matira Šćekića za vodstvo Igmana.

Sloga Meridian je imala priliku da izjednači u 81. minuti, ali je Milanović iz dobre pozicije promašio gol Ćemana.

Na kraju je Igman iz Konjica slavio zasluženu pobjedu u duelu protiv Sloge Meridian i zasjeo na vrh tabele sa šest bodova.

U Gabeli su se sastali GOŠK i Zvijezda 09, a domaći tim je ostvario prvij trijumf sezone.

Strijelci su bili Skorup u 31. i Gogić u 80. minuti.

U posljednjem susretu današnjeg programa na Grbavici će snage odmjeriti Željezničar i Borac, a taj susret je na programu od 20:45.