Nesvakidašnja situacija

Igrači Sivasspora “nestali” na terenu

igraci snijeg turska

Oko 20. minute utakmice u Istanbulu je počeo padati snijeg i travnjak je početkom drugog dijela bio više-manje potpuno prekriven snijegom.

Potpuno bizarnoj situaciji svjedočili su svi koji su gledali utakmicu 19. kola između Başakşehira i Sivasspora koja je danas odigrana u Istanbulu.

Završilo je rezultatom 1-1. Domaćini su poveli u 38. minuti golom Danijela Aleksića, dok je Sivasspor izjednačio četiri minute kasnije preko Hakana Arslana.

Međutim, konačan ishod u ovom slučaju nije glavna vijest, jer su do drugog poluvremena Sivassporovi igrači postali ‘nevidljivi’ — ne u smislu da su počeli igrati loše, nego prilično doslovno…

Naime, bez obzira na prognozu Sivasspor je u Istanbulu odlučio nastupiti u bijelim dresovima, što se na koncu nije pokazalo pametnom odlukom. Oko 20. minute utakmice u Istanbulu je počeo padati snijeg i travnjak je početkom drugog dijela bio više-manje potpuno prekriven snijegom. Kako je to izgledalo, može se vidjeti iz priložene fotografije.