Liverpool

Imamo gol godine: Maneova majstorija ne viđa se svaki dan (VIDEO)

mane1200000000

Senegalac je primio loptu u kaznenom prostoru Watforda, malo mu je pobjegla i došao je do nje okrenut leđima golmanu gostiju

U sjeni El Clasica u Madridu, u Liverpoolu su igrali domaćin i Watford utakmicu 28. kola Premiershipa.

Redsi su razbili goste 5:0, a nakon prvog poluvremena bilo je 2:0. Prva dva gola zabio je Sadio Mane, a ovaj drugi vjerojatno je najljepši gol koji smo vidjeli u 2019.

U 9. minuti Senegalac je zabio glavom na asistenciju Alexander-Arnolda. Ovaj je dvojac bio u glavim ulogama i za drugi gol Redsa u 20. minuti.

Senegalac je primio loptu u kaznenom prostoru Watforda, malo mu je pobjegla i došao je do nje okrenut leđima golmanu gostiju. A onda se dogodio trenutak genijalnosti. Mane je u maniru najvećih majstora nogometa prekrasnim udarcem petom zabio gol koji će, sigurni smo, konkurirati za Puškaševu nagradu.

Bio je to već 14. gol napadača Liverpoola ove sezone u Premiershipu, što je njegov najbolji učinak ikad. Za potop gostiju u nastavku dva gola je zabio štoper Virgil van Dijk, a jedan je dodao Origi.